O firmie

PPT Polska (wcześniej Proplast Polska), istnieje na polskim rynku już od 1999 roku. Jesteśmy największym polskim dystrybutorem niemieckiego producenta – firmy Proplast Fahrzeugbeleuchtung GmbH.

W naszej ofercie znajdują się produkty renomowanych marek produkujących oświetlenie do pojazdów: Hella, Aspock, Vignal czy Bosma. Zaopatrujemy duże sieci dystrybucyjne, hurtownie, producentów, sklepy i spedycje w najwyższej jakości artykuły. Dysponujemy szerokim wyborem lamp do tuningu pojazdów: samochodów ciężarowych, przyczep i przyczepek, samochodów osobowych oraz dostawczych.

Wśród naszych produktów znajdują się:

  • zespolone lampy tylne LED (m.in. ciężarowe),
  • lampy obrysowe/ograniczające LED,
  • reflektory robocze LED, reflektory przeciwmgielne,
  • odblaski samochodowe,
  • koguty i belki sygnalizacyjne LED,
  • lampy 1- i 2-funkcyjne LED,

W ciągu ostatnich lat nawiązaliśmy współpracę z europejskimi dostawcami akcesoriów do instalacji elektrycznych pojazdów i zabudów specjalistycznych (konektory, kable, przewody samochodowe, materiały instalacyjne). Wszystkie nasze lampy mają wymagane atesty oraz homologacje. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw potrzebom i sugestiom Klientów, dopasowując je jednocześnie do wymagań rynku. Jesteśmy pierwsi w zakresie innowacji, pomysłowości i ciekawego, nowoczesnego designu. Każdego roku rozszerzamy asortyment. Jako firma rodzinna stawiamy na pierwszym miejscu na satysfakcję Kontrahentów, na którą największy wpływ ma zarówno jakość dostarczanych przez nas produktów, jak i wysoki standard obsługi przed i posprzedażowej.

OFERUJEMY NOWĄ USŁUGĘ DLA NASZYCH KLIENTÓW – TUNING PRZYCZEP I PRZYCZEPEK. DOBIERZEMY I ZAMONTUJEMY NASZE LAMPY, ABY POJAZD BYŁ WIDOCZNY Z DALEKA!

Zapraszamy!